Tandembox Antaro

Szuflady Tandembox Antaro reprezentują wyraźne, prostokątne kształty – zarówno w postaci szuflady z relingiem, jak i szuflady wysokiej z elementami dekoracyjnymi. Wszystkie komponenty są do siebie kolorystycznie dopasowane.

Pełen wysów

Tandembox pozwala na pełne wysunięcie szuflady, co ułatwia bezpośredni i komfortowy dostęp do jej zawartości. Prowadnica pełen wysuw to rewelacyjne rozwiązanie przy ciężkich szufladach. Max obciążenie to 35 kg. W ofercie dostępne wszystkie rozmiary. Prowadnice z linii PRESTIGE bardzo grube i wytrzymałe. 

Delikatny i płynny ruch szuflady

Wałki z tworzywa odpornego na zużycie gwarantują delikatny ruch i dynamiczne obciążenie do 30 kg, 50 kg lub 65 kg.

W laboratorium testowym Blum, w pełni obciążone szulfady są otwierane i zamykane do 100.000 razy po to, by zagwarantować ich najwyższą jakość i niezawodność.

System cichego domykania (Tandembox/InnoTech)

Jest to najbardziej zaawansowana technologicznie grupa prowadnic oferowana głownie przez większych producentów ja Blum pod nazwą Tandembox oraz Hettich pod nazwą InnoTech. Charakteryzujące się wyjątkowo dobrą kulturą pracy, ładownością od 30 do 70 kg oraz trwałością. Szuflady te posiadają efektownie prezentujący się mechanizm który samoczynnie je domyka, równocześnie wyhamowując w ostatniej fazie ruchu. Do ich wad zaliczyć niestety trzeba cenę, która przy zastosowaniu większej ilości szuflad może znacząco wpłynąć na koszt wykonania mebli.

Porządek w szufladach

Dla zachowania większej przejrzystości i porządku w szufladach, można je dodatkowo uzupełnić o system podziału wewnętrznego Orga-Line.

Otwieranie bez uchwytów

Szuflady Tandembox pozwalają na zastosowanie systemu wspomagania otwierania, który idealnie sprawdzi się w przypadku frontów bez uchwytów.

Szerokie możliwości wykorzystania

Wszechstronność systemu Tandembox pozwala na budowę szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem.