Dodatkowa przestrzeń użytkowa

Szuflada w kształcie litery U pozwala najlepiej wykorzystać miejsce po obu stronach zlewozmywaka. Często używane przedmioty, takie jak gąbki, płyny do mycia naczyń i tabletki do zmywarek, będą zawsze w zasięgu ręki.

Taka szuflada jest zalecana do szafek o szerokości 90 cm lub więcej.

Pełne wykorzystanie przestrzeni

Dodatkowa szuflada wewnętrzna to jeszcze więcej przestrzeni użytkowej. To idealne miejsce na przybory do czyszczenia takie jak gąbki, ściereczki i worki na śmieci.

Do każdej szafki zlewowej

Także w przypadku wąskich szafek zlewozmywakowych warto zaplanować szufladę wewnętrzną, aby uzyskać dodatkową przestrzeń np. na środku czystości.

Elegancki i spójny design

Szafkę zlewozmywakową można zrealizować przy wykorzystaniu standardowych elementów szuflad Legrabox i Tandembox. W ten sposób i w tej specjalnej szafce można kontynuować design, w jakim utrzymana jest cała kuchni

Szuflada z sortownikiem na odpady

Szuflada z pełnym wysuwem sprawia, że napełnianie, czyszczenie i opróżnianie kosza na śmieci jest wyjątkowo proste i wygodne. Sortowniki i selektory na śmieci pozwolą na przyjazne środowisku segregowanie odpadów.

Indywidualne dopasowanie

W zależności od sytuacji i potrzeb użytkownika szafka może być wykonana indywidualnie. Oznacza to możliwość dopasowania układu i rozmiaru poszczególnych szuflad oraz półek.