Nasze realizacje

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z fotografiami przedstawiającymi nasze dotychczasowe realizacje. Jak łatwo można zauważyć, do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klienta. Produkowane przez nas meble na zamówienie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających, ponieważ do ich stworzenia wykorzystujemy tylko wysokogatunkowe materiały i funkcjonalne akcesoria.

Oferujemy zarówno kuchenne, jak i biurowe, łazienkowe oraz pokojowe elementy wyposażenia wnętrz produkowane na wymiar. Wśród rozwiązań polecanych przez pracowników naszego studia znajdują się produkty zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, które doskonale sprawdzą się we współczesnych wnętrzach.

Proponowane przez nas kuchnie na wymiar oraz klasyczne i nowoczesne meble biurowe czy pokojowe na zamówienie powstają na bazie wieloletniego doświadczenia i inspiracji trendami wnętrzarskimi. Nasze studio proponuje produkty, z pomocą których można stworzyć stylową aranżację pomieszczeń zarówno w przestrzeni domowej, jak i firmowej.

Nasi partnerzy

 

Meble na wymiar

 

Jesteśmy producentem mebli na zamówienie. Działamy na rynku od 1991 roku oferując kompleksowe wyposażenie wnętrz w meble do zabudowy. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości meble kuchenne, blaty robocze, szafy wnękowe, szafy przesuwne, meble łazienkowe oraz pozostałe meble o różnym przeznaczeniu, wykonywane według niepowtarzalnych projektów. Nasze usługi realizujemy kompleksowo, świadcząc pełną obsługę na każdym etapie współpracy, zaczynając od wizualizacji 3D, a kończąc na montażu mebli. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. meble Radomsko, meble Chorzów, meble Katowice, meble Piotrków, meble kuchenne Radomsko, meble kuchenne Chorzów, meble na zamówienie, kuchnie na wymiar Radomsko, kuchnie na wymiar Katowice, meble łazienkowe Radomsko, meble łazienkowe Chorzów, meble łazienkowe, szafy wnękowe, szafy przesuwne, meble łazienkowe, meble pod zabudowę,