Ikar

Ikar to rodzaj oświetlenia dekoracyjnego na wysięgniku. Montuje się go na szafkach górnych, gdzie efektownie oświetla całą kuchnię, nadając jej nowoczesnego charakteru.

Oświetlenie półek szklanych

Dekoracyjny rodzaj oświetlenia, które podświetla szklane półki i całą witrynę na wybrany kolor. Do wyboru kolor biały, niebieski, czerwony i zielony.

Podszafkowy profil narożny

Profil narożny wygląda bardzo efektownie i w optymalny sposób oświetla cały blat roboczy. Jest to idealne oświetlenie podszafkowe do nowoczesnych kuchni.

Linan

Linan to efektownie wyglądające oświetlenie podszafkowe, którego przeznaczeniem jest oświetlenie blatu roboczego. Doskonale pasuje do każdej nowoczesnej kuchni.

Profil ledowy z uchwytem

Rodzaj oświetlenia zintegrowany z uchwytem, stosowanym w przypadku frontów bez uchwytów. Jest to bardzo wygodne i efektownie rozwiązanie, które dodatkowo oświetla cały blat roboczy.

Triga

Kolejny typ oświetlenia ledowego na wysięgniku, przeznaczony do oświetlenia szafek górnych. Triga wygląda bardzo efektownie dzięki płaskiej konstrukcji i chromowanej obudowie.

Oświetlenie wnętrza szuflad

Szafki i szuflady kuchenne zyskają na swojej funkcjonalności, jeżeli zainstalujemy w nich automatyczne uruchomiane podczas otwierania oświetlenie.