Ambia-Line dla idealnego porządku

Ambia-Line to system podziału wewnętrznego do szuflad Legrabox, który ułatwia utrzymywanie idealnego porządku, a do tego świetnie wygląda.

Uchwyt na talerze

Aż do 12 talerzy różnej wielkości (średnica 18 do 30 cm) można ułożyć w jednym uchwycie i wygodnie przechowywać w szufladzie. Uchwyty znajdujące się po bokach, umozliwiają wyjęcie wszystkich talerzy i swobodne ich przeniesienie – np. na stół lub na taras.

Stylowy wkład drewniany

Elegancki i stylowy wkład szufladowy wykonany z drewna. Pozwala na utrzymanie wszystkich sztućców w idealnym porządku.

Wkład z regulowanymi przegródkami

Biały wkład, którego niewątpliwą zaletą jest możliwość przesuwania i wyjmowania przegródek. Pozwala to na dostosowanie wkładu do rodzaju i wielkości naszych sztućców.

Do tego typu wkładów opcjonalnie stosujemy podświetlenie, które jest bardzo efektowne i wygodne

Szary wkład na sztućce

Wkład szufladowy na sztućce pozwoli przechowywać wszystkie sztućce w idealnym porządku.

W odróżnieniu od większości innych modeli, wkład ten posiada chropowatą powierzchnię, która uniemożliwia przesuwanie się sztućców podczas otwierania szuflady.

Organizer do wysokich szuflad

Zastosowanie przegródek do szuflad pozwala na przechowywanie wielu produktów spożywczych lub garnków w idealnym porządku. Możliwość regulowania przegródek pozwola na dostosowanie ich do rozmiaru przechowywanych przedmiotów.

Maty antypoślizgowe

Antyposlizgowe maty zapobiegają przesuwaniu się naczyń podczas otwierania i zamykania oraz zabezpieczają dno szuflady. W łatwy sposób można je wyjąć i włożyć z powrotem po wyczyszczeniu.