Nasze realizacje

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z fotografiami przedstawiającymi nasze dotychczasowe realizacje. Jak łatwo można zauważyć, do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, a naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klienta. Produkowane przez nas meble na zamówienie spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających, ponieważ do ich stworzenia wykorzystujemy tylko wysokogatunkowe materiały i funkcjonalne akcesoria.

Oferujemy zarówno kuchenne, jak i biurowe, łazienkowe oraz pokojowe elementy wyposażenia wnętrz produkowane na wymiar. Wśród rozwiązań polecanych przez pracowników naszego studia znajdują się produkty zarówno klasyczne, jak i nowoczesne, które doskonale sprawdzą się we współczesnych wnętrzach.

Proponowane przez nas kuchnie na wymiar oraz klasyczne i nowoczesne meble biurowe czy pokojowe na zamówienie powstają na bazie wieloletniego doświadczenia i inspiracji trendami wnętrzarskimi. Nasze studio proponuje produkty, z pomocą których można stworzyć stylową aranżację pomieszczeń zarówno w przestrzeni domowej, jak i firmowej.

Nasi partnerzy

 

Meble na wymiar

 

Jesteśmy producentem mebli na zamówienie. Działamy na rynku od 1991 roku oferując kompleksowe wyposażenie wnętrz w meble do zabudowy. W swojej ofercie posiadamy wysokiej jakości meble kuchenne, blaty robocze, szafy wnękowe, szafy przesuwne, meble łazienkowe oraz pozostałe meble o różnym przeznaczeniu, wykonywane według niepowtarzalnych projektów. Nasze usługi realizujemy kompleksowo, świadcząc pełną obsługę na każdym etapie współpracy, zaczynając od wizualizacji 3D, a kończąc na montażu mebli. Świadczymy usługi na terenie całej Polski.